Padomi, kā iegādāties vislabāko Ziemassvētku eglīti savam mājoklim

Ziemassvētku eglītes

Lielākā daļa Ziemassvētku eglīšu bieži vien ierodas vietējos apgabalos no eglīšu audzētav tieši pirms Pateicības dienas. Ja eglīti iegādājaties agrāk, varat sagaidīt labāku izvēli. Gaidot, līdz tuvojas Ziemassvētki, lai iegādātos savu eglīti, jūs nenodrošināsiet, ka egle, ko saņemsiet, būs svaigāka. Tā vietā jums var nākties saņemt tādu, kas jau ilgāku laiku ir atradusies noliktavā. 

Tomēr liela atšķirība ir tas, cik ilgi jūsu eglīte atradīsies jūsu mājās. Ja koks ilgāk atradīsies jūsu mājās, tas var arī vairāk izžūt, jo mazāk ūdens, sausāks gaiss un augstāka temperatūra var izraisīt skuju krišanu. Pareizi kopjot, Ziemassvētku eglītes telpās var saglabāties aptuveni četras nedēļas.

Pirkt vienreiz, bet mērīt divreiz 

Pirms došanās uz eglīšu audzētavu ir svarīgi pārliecināties, ka zināt, kāda izmēra eglīte vislabāk iederēsies jūsu mājās. Izmēriet savu griestu augstumu un atņemiet eglītes vainaga un statīva augstumu, lai iegūtu maksimālo eglītes augstumu. Jums arī jāizmēra telpa telpā, kurā plānojat novietot savu eglīti, lai noteiktu, cik plats būs jūsu koks. 

Ziemassvētku eglītes

Katrai Ziemassvētku eglītei ir atšķirīgs apkārtmērs, tāpēc jūs vēlaties pārliecināties, ka iegūsiet kaut ko, kas ir pietiekami plats.  Tāpat jums ir jāizmēra eglītes statīva cauruma diametrs ar bultskrūvēm, kas tik tikko iestiepjas sānos. Jūsu mērķis šajā gadījumā ir pārliecināties, ka kokam, ko iegūsiet, ir piemērots stumbrs un tas ir pietiekami liels, lai noturētu jūsu koku vertikālā stāvoklī. 

Izmēriet attālumu no ūdens bļodas dibena līdz statīva virsotnei, caur kuru iziet enkurskrūves. Šo garumu ir svarīgi ievērot, kad pienāks brīdis, kad no koka apakšas būs jāapgriež zari. Vēl viena iespēja ir vienkārši ņemt līdzi statīvu, lai pārliecinātos, ka tas ir ideāli piemērots. Ja plānojat iegādāties koku, kas ir lielāks nekā pagājušajā gadā, iespējams, būs nepieciešams ieguldīt līdzekļus lielākā statīvā. 

Kāda veida Ziemassvētku eglīti jums vajadzētu iegādāties? 

Ziemassvētku eglītes ir pieejamas dažādās šķirnēs. Daugiau informacijos taip pat galite rasti „Miravila“ svetainėje. To vidū ir slavenā Frasera egle ar lielisku skuju noturību un smaržu, kā arī Konkoloras egle un Kanaānas egle. Katrai eglīšu šķirnei piemīt unikālas īpašības.

Visām tām ir arī lieliska skuju noturība. Tas nozīmē, ka galu galā izvēle joprojām ir atkarīga no personīgajām vizuālajām vēlmēm. Koki ir tie, kas ir svaigi nocirsti no kokaudzētājiem, un visas šķirnes piedāvā labu skuju noturību, ja vien par tām pareizi rūpējaties. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Maka pulveris Previous post Četri veselības burti
Next post Vienkārša, bet eleganta mode