Viss par tīmekļa pastu

Tīmekļa pastu

Izmantojot tīmekļa e-pasta kontus, datorā, ko izmantojat, nav nepieciešams izmantot vai instalēt e-pasta lietojumprogrammatūru, piemēram, Microsoft Outlook. Jūs varat organizēt, pārsūtīt, atbildēt, sūtīt un lasīt savu e-pastu un saglabāt pielikumus.

Tīmekļa e-pasta pakalpojums visu jūsu e-pastu glabās savās glabāšanas sistēmās un datoros. Tas arī nodrošinās jums tīmekļa vietni, kuru izmantosiet, lai piekļūtu savam e-pasta kontam. Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā kontā no tīmekļa e-pasta pakalpojuma tīmekļa lapas, izmantojot savu paroli un e-pasta adresi.

Populārākie tīmekļa e-pasta pakalpojumi

Ļoti iespējams, ka jums jau ir savs tīmekļa e-pasta konts. Daži no izplatītākajiem un populārākajiem šī pakalpojuma sniedzējiem ir Gmail, Apple iCloud Email, Yahoo! Mail, AOL Mail un Microsoft Outlook.com, Hotmail un Live. Lielākā daļa no šiem tiešsaistē piedāvātajiem pakalpojumiem ir pieejami bez maksas, bet var būt iekļautas dažas reklāmas, kas parādās uz ekrāna. Šīs reklāmas var noņemt, ja tās tiek mainītas uz maksas e-pasta plāniem. 

cPanel interfeiss
Legādājoties domēnu un tīmekļa mitināšanu, varat viegli izveidot e-pasta kontus, izmantojot cPanel

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var arī nodrošināt jums piekļuvi tīmekļa pastam, kad abonējat pakalpojumu, un tas nozīmē, ka jūsu pašreizējais e-pasta konts, iespējams, jau ir aprīkots ar tīmekļa pasta pakalpojumu. Iespējams, jums būs jānoskaidro pie pakalpojumu sniedzēja, vai varat izmantot savu kontu kā tīmekļa e-pasta kontu, vai arī varat mainīt kontu uz tīmekļa e-pasta kontu un saglabāt tieši to pašu e-pasta adresi. 

Iegūstiet piekļuvi visur

Viena no lielākajām tīmekļa e-pasta priekšrocībām ir tā, ka tam var piekļūt no jebkuras vietas, izmantojot gandrīz visas ierīces, kuras var pieslēgt internetam. Jums arī nav nepieciešams ņemt līdzi klēpjdatoru, lai pārbaudītu, vai jums ir kāds jauns e-pasts. Tas nozīmē, ka varat pārbaudīt savu tīmekļa e-pastu, izmantojot viedtālruni vai pat tad, ja atrodaties publiskā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā. Visi jūsu e-pasti tiks glabāti pakalpojumu sniedzēja serveros, līdz jūs nolemsiet tos dzēst.

YouTube video
Kas ir tīmekļa pasts un kā tam piekļūt programmā cPanel?

Ja nav jūsu ieradums regulāri pārbaudīt e-pastu, izmantojot vienu un to pašu datoru, bieži ceļojat vai jums nav sava datora, tīmekļa e-pasts ir lieliska izvēle, kas ļaus jums piekļūt e-pastam pat no publiskiem datoriem. Lielākajā daļā no tiem ir e-pasti, tāpēc vienīgais, kas jums nepieciešams, ir doties uz pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietni un ievadīt savu paroli un lietotājvārdu, lai piekļūtu savam kontam.  

Ziņas no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts
NYX kosmētiku izveidoja dienvidkorejiešu imigrants Toni Ko Previous post Kad grims ir ētisks un pieejams
Elektriskos velosipēdus modernā krāsā Next post Pamatinformācija par elektrisko velosipēdu