Nopirkt Ļubļanas nekustamo īpašumu šajos stilīgākajos rajonos 

Vai drīzumā plānojat investēt Ļubļanas nekustamā īpašuma tirgū? Ļubļana ir viena no mazākajām galvaspilsētām pasaulē, tāpēc ir viegli un ātri pārvietoties starp dažādiem rajoniem. 

Iedzīvotāji apzinās robežas starp dažādām teritorijām, pat ja tās nav stingri noteiktas. Pilsētas centrs ir tās dzīvīgākā daļa, bet nomales ir ideāli piemērotas cilvēkiem, kas vēlas būt tuvāk dabai. 

Apmeklējiet piecus turpmāk minētos Ļubļanas rajonus un atrodiet savu nākamo nekustamā īpašuma investīciju:

Pilsētas centrs

Ļubļanas pilsētas centrā ir daudz aktivitāšu, sākot no iepirkšanās līdz restorāniem, ballītēm un ekskursijām. Apkārtnē esošās galerijas un muzeji arī jūs aizvedīs vēstures un mākslas ceļojumā. Ielas rūpējas par modes cienītājiem un piedāvā viņiem pārsteidzošu iepirkšanās pieredzi. 

Līdzās pasaulē atzītiem zīmoliem nelielos veikaliņos ir pieejami arī vietējo slovēņu dizaineru darbi. Restorānu dārzos galdiņi vienmēr ir piepildīti ar cilvēkiem, kuri vēlas baudīt draugu kompāniju saules gaismā. 

Kad iestājas nakts, pilsētas bāri rada plaukstošu atmosfēru cilvēkiem, kas mīl ballēties līdz pat naktij. 

Ļubļana ir viena no mazākajām galvaspilsētām pasaulē, tāpēc ir viegli un ātri pārvietoties starp dažādiem rajoniem. 

Koseze

Krāšņais Kosezes rajons atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā ar velosipēdu no Ļubļanas centra. Šis rajons ir ideāli piemērots tiem, kam patīk pilsētas dzīvesveids, bet kas vēlas būt kontaktā ar dabu. Apkārtnē esošais dīķis ar pastaigu taku ir slavena vieta, kur iedzīvotāji bauda atpūtu un relaksāciju neatkarīgi no gadalaika.

Jaunas ģimenes, kas meklē Ļubļanas nekustamo īpašumu, ir iecienījušas šo apkaimi arī tāpēc, ka pie dīķa atrodas bērnu rotaļu laukums. Aktīvajiem Kosezes iedzīvotājiem iecienīts rituāls ir arī ik rītu pārgājieni uz netālo Rožņik kalnu. 

Ļubļanas vecpilsēta

Ļubļanas viduslaiku daļa – vecpilsēta – atrodas tieši zem Ļubļanas pils. Robbas strūklaka, Rātsnams un Svētā Nikolaja katedrāle ir tikai daži no apskates objektiem, kurus var apskatīt un apbrīnot, pastaigājoties pa vecpilsētas bruģētajām ieliņām.

Slēptajos pagalmos un galvenās ielas namu veikaliņos var atrast unikālus suvenīrus. Ļubļanas vecpilsēta ir arī lieliska vieta, kur atrast Ļubļanas nekustamo īpašumu, jo tajā ir daudz bāru un restorānu, kuros var iegriezties, lai nobaudītu starptautiskās un slovēņu virtuves ēdienus. 

Tabor

No Prešernas laukuma līdz Taborai var nokļūt 10 minūšu gājiena attālumā. Taboras parks un Slovēnijas Etnogrāfiskais muzejs ir dienas laikā apmeklētākās vietas šajā apkaimē. Muzeja kafejnīcas milzīgais dārzs ir vieta, kur vietējie iedzīvotāji katru dienu uzņem savu kofeīna devu. 

Taboras parkā ir arī ēna karstajās vasaras dienās, un tajā notiek Taboras Sporta centra organizētie pasākumi. 

Kad iestājas tumsa, Metelkova Mesto kļūst par galveno pievilcību apkārtnē. Autonomajā kultūras centrā gandrīz katru nedēļas vakaru notiek nelieli koncerti, izrādes un mākslas izstādes. 

YouTube video

Trnovo

Tronovo ir moderns rajons, kur var atrast dažas lieliskas Ļubļanas nekustamā īpašuma iespējas. Zaļās ainavas un bāri padara to par slavenu izvēli vietējo iedzīvotāju vidū vakara dzērienu vai kafijas randiņu apmeklējumam, īpaši tiem, kas vēlas izmēģināt kaut ko ārpus pilsētas centra. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Kļūdas, no kurām jāizvairās, pērkot klēpjdatoru par katru cenu 
Next post Kas notiek, ja degvielas sūknis nedarbojas pareizi?