Unikālas nakšņošanas iespējas ārpus viesnīcām Slovēnijā

Vai meklējat unikālākas naktsmītnes, kas nav tradicionālās viesnīcas Slovēnijā?

Slovēnija joprojām ir viens no Eiropas slēptajiem dārgakmeņiem, kas apbalvo ceļotājus ar mazāku cilvēku pūļiem un visu tuvāko valstu skaistumu un šarmu. 

Ja vēlaties padarīt savu ceļojumu neaizmirstamāku, labā ziņa ir tā, ka Slovēnijā ir daudz unikālu naktsmītņu, ko varat atrast. Dažas no labākajām izvēlēm, ko varat apsvērt, ir šādas:

Thermana Park Laško viesnīca

Viesnīca Thermana Park Laško nav parasta viesnīca, jo tas drīzāk ir labsajūtas centrs, kas atrodas neskartā dabiskā vidē pie Savinjas upes. Tas piedāvā vairāku veidu kombināciju, kas ļaus jums atpūtināt prātu un ķermeni. 

Jūs varat apskatīt termālā ūdens dzeršanas zāli, termālo centru, Therman un Veda Ayurveda centru, kā arī Wellness Spa centru, kas ir lieliska vieta, kur baudīt relaksējošu alus vai medus vannu. 

Thermana ir apņēmusies taupīgi izmantot dabas resursus un rūpējas par vides aizsardzību, kā arī par to, lai bioloģiskā pārtika tiktu pasniegta vislabākajā iespējamajā veidā. 

Vai meklējat unikālākas naktsmītnes, kas nav tradicionālās viesnīcas Slovēnijā?

Garden Village 

Jūsu ceļojums pa Slovēniju nebūs pilnīgs, ja jūs neapmeklēsiet un neapbrīnosiet Bledas ezera skaistumu. Šis gleznainais ezers izskatās kā no pasakas un piedāvā daudz brīvdabas aktivitāšu. Garden Village atrodas uz dienvidiem no Bledas ezera. 

Šis ir unikāls ekoloģisks kūrorts, jo tas ne tikai nodrošina lielāko daļu pārtikas no dārziem, kas atrodas pašā kūrortā, bet arī piedāvā dažādas nakšņošanas iespējas. Lai savu pieredzi paceltu vēl augstākā līmenī, varat izvēlēties īstu koka māju, kurā aug sulīgi koki, kas aug tieši caur to, un gulēt piedzīvojumu šūpuļtīklā. 

Turizem Malerič

Kūrorts ar nosaukumu Turizem Malerič atrodas Podlog ciematā netālu no Lahinjas upes, kas atrodas Bela Krajina reģionā Slovēnijas dienvidaustrumos. Papildus sešiem apartamentiem galvenā atrakcija šeit ir četri moderni apartamenti, kas atrodas blakus dabiskam dīķim, kurā neizmanto nekādas ķimikālijas, bet to dabiski attīra mikroorganismi un augi. 

Katrā podiņā var nakšņot līdz četrām personām, izmantojot papildu gultas. Podos ir dabīga koka griesti, sienas un grīdas, kā arī pilnībā aprīkota ēdamistabas un virtuves zona, kas ir piepildīta ar gaismu, pateicoties stiklam no grīdas līdz griestiem, kas atveras, lai atklātu plašu koka terasi. Atpūtieties un izbaudiet skatu somu burbuļvannā un saunā pēc tam, kad dienu esat pavadījuši vīna ekskursijā, izbraucienā ar velosipēdu vai laivošanā. 

Thermana Park Laško piedāvā vairāku veidu kombināciju, kas ļaus jums atpūtināt prātu un ķermeni. 

Chateau Ramšak

Vīns un kempings ir kombinācija, ko zina un novērtē maz cilvēku. Labā ziņa ir tā, ka, ja vēlaties izmēģināt ko jaunu, izņemot viesnīcas Slovēnijā, Chateau Ramšak ir šeit, lai jums palīdzētu. Šatē jūs varat izbaudīt, ja alkstat pēc labākā no vīna un kempinga. 

Šis vīna reģions atrodas gandrīz 40 hektāru platībā netālu no Mariboras pilsētas Štīrijas vīna reģionā, kur katru rītu, pamostoties, jūs sagaida vīna dārzs ar vīna pagrabu un lielāko vīna spiedi Eiropā. 

Jūs varat izvēlēties no vairākām naktsmītnēm, tostarp greznām glampinga teltīm, kas aprīkotas ar bezvadu internetu, gaisa kondicionētāju un pat privātu burbuļvannu, kā arī koka māju. Izbaudiet relaksējošu pastaigu pa vīna dārzu, iemērciet pirkstus dabiskajā dīķī vai palutiniet sevi ar unikālu vīna masāžu, izmantojot vīnogu mizas. 

Nebesa

Slovēnijas austrumu malā esošā Sočas ieleja ir īstas paradīzes uz zemes jebkuram piedzīvojumu meklētājam, jo tā piedāvā visu, ko vien varat iedomāties – no kalnu riteņbraukšanas līdz alpīnismam, pārgājieniem, zipliningam un paraplanierismam. 

Nebesa ir labākā vieta, kur nakšņot, ja kādreiz nokļūsiet ielejā. Nebesa ir slovēņu vārds, kas nozīmē debesis, un tas ir ļoti piemērots, jo ļauj jums palikt jebkurā no četrām mājiņām, kas atrodas kalna virsotnē, kura atrodas pa līkumainu un stāvu ceļu aptuveni 2700 metru virs jūras līmeņa. 

Atveriet acis no rīta virs peldošiem mākoņiem un izbaudiet kalnu mieru. Ir arī labsajūtas centrs ar saunu vai izbraucienu ar velosipēdu. 

Viesnīca Thermana Park Laško nav parasta viesnīca, jo tas drīzāk ir labsajūtas centrs, kas atrodas neskartā dabiskā vidē pie Savinjas upes.

Hiša Raduha

Hiša Raduha atrodas nelielajā Lučes ciematā valsts kalnainajā ziemeļu reģionā. Aplūkojot tās moderno arhitektūru, jūs nekad nenojautīsiet, ka šī mūsdienīgā boutique viesnīca viesus ir uzņēmusi jau 1875. gadā.

Apmēram 30 viesi var izvēlēties kādu no vairākām unikālām naktsmītnēm ar pasaules klases restorānu un greznām mēbelēm. Viņu siena šķūnī var nakšņot četri cilvēki, un augšstāvā ir viesistaba un guļamistaba, bet apakšstāvā – meditācijas zona ar džakuzi aprīkojumu. 

Virs klēts ir arī divi plaši apartamenti ar mūsdienīgām mēbelēm un karsto vannu. Ir arī neliela koka mājiņa, kas viesiem nodrošina lielu privātumu, vienlaikus izmantojot to ar vēl vienu ekskluzīvu karsto vannu. 

Apartmaji Alpik, Bohinj

Ja neesat ultramodernisma piekritējs un dodat priekšroku tradicionālai Alpu pieredzei, Apartmaji Alpik, Bohinj ir labākā vieta, kur atrasties, jo atrodas Bohinjas ezera rietumu krastā, kas ir viens no pārējiem krāšņajiem ezeriem šajā valstī. 

Tā kā tas atrodas Triglavas nacionālajā parkā, tas nozīmē, ka šeit atradīsiet, ar ko nodarboties jebkurā gadalaikā – no slēpošanas ziemā līdz kāpšanai un peldēšanai vasarā. 

YouTube video

Hostel Celica

Ja vēlaties baudīt pilsētas dzīvi, bet vēlaties lētāku vietu, kur palikt Ļubļanā, kā par iespēju pārnakšņot kādā cietumā?Ja jums gribas baudīt pilsētas dzīvi, bet vēlaties lētāku vietu, kur palikt, atrodoties Ļubļanā, kā par iespēju pārnakšņot kādā cietumā? Hostel Celica atrodas Metelkova Mesto, kas tiek dēvēts par Ļubļanas Viljamsburgu, un 19. gadsimtā tas bija cietums, kas tika pārveidots par mākslas galeriju un hosteli.th . Kameras tika pārveidotas par nelielām istabiņām, kuras individuāli iekārtoja dažādi vietējie mākslinieki. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Kā izgatavot māla skulptūru?