Izbaudiet pilnīgu labsajūtu Slovēnijas kūrortos

Slovēnija varbūt ir maza, bet tā to kompensē ar daudzajiem brīnišķīgajiem dabas resursiem. Viens no tiem ir termālais ūdens. Nebūtu pat pārspīlēti teikt, ka sensacionālie Slovēnijas kūrorti, iespējams, ir viens no vislabāk sargātajiem valsts noslēpumiem. 

Visi šie Slovēnijas termālie kūrorti veicina labsajūtu, un daudzi no tiem, kā arī satriecoši labsajūtas centri ir atrodami valsts austrumu reģionā. 

Slovēnijas kūrorti veselībai un labsajūtai

Slovēnijas austrumu daļa lepojas ar termālo ūdeņu bagātību. Tas bruģē ceļu daudzu kūrortu un dabas kūrortu izveidei šajā reģionā. Labā ziņa ir tā, ka šīs iestādes uzņem visdažādākos viesus – gan tos, kam nepieciešama palīdzība veselības stāvokļa uzlabošanai, gan ģimenes ar bērniem, gan pārus, kas meklē romantisku un relaksējošu atpūtu. 

Visi šie Slovēnijas termālie kūrorti veicina labsajūtu. Avots: Thermana Laško

Ja vienmēr esat sapņojis par SPA atpūtu Slovēnijā, vispirms pārbaudiet, vai jūsu izvēlētā vieta ir pieejama. Tas ir tāpēc, ka vairums no tiem atrodas mazliet tālu no slavenām tūrisma vietām un apskates objektiem, tāpēc būtu lietderīgi vienmēr plānot iepriekš. 

Svarīgi ir arī atcerēties, ka ziemas aukstajos mēnešos dažos no šiem spa var veikt nepieciešamo apkopi, savukārt citi āra baseini var uz sezonu slēgt durvis. 

Tagad, kad esat ieguvuši priekšstatu par Slovēnijas kūrortiem, ir pienācis laiks uzzināt vairāk par labākajām iespējām, kuras jūs, iespējams, vēlaties iekļaut savā obligāti apmeklējamo kūrortu sarakstā, lai gūtu pilnvērtīgu veselības un labsajūtas atveseļošanos:

Moravske Toplice Terme 3000

Terme 3000 ir viens no slavenākajiem kūrortiem Moravske Toplice pašvaldībā. Tajā ir pārsteidzošs āra akvaparks, kur bērni var jautri pavadīt laiku rotaļās. Arī iekštelpu termālais parks ir atjaunots, lai labāk apkalpotu savus viesus. 

Terme 3000 piedāvā arī labsajūtas programmu un veselības konsultācijas ar licencētu ārstu. Viņi lepojas arī ar melno termālo ūdeni savā spa. Viņi pat ir izstrādājuši savu kosmētikas līniju ar trāpīgu nosaukumu Blackaquatherm cosmetics. Šīs kosmētikas pamatā ir Terme 3000 dziedinošais melnais termālais minerālūdens. 

Thermana Laško – mūsdienīgs spa, kas ir ideāli piemērots atpūtai un relaksācijai. Avots: Thermana Laško

Viesi var izvēlēties nakšņošanu apartamentos, četrzvaigžņu viesnīcā, kempingā un četrzvaigžņu savdabīgajās koka mājiņās, kas veidotas, iedvesmojoties no tradicionālajām ēkām ar salmu jumtiem, ko sauc par “cimprače”.

Rimske Terme

Rimske Terme atrodas tajā pašā vietā, kur romieši 39. gadā pēc Kristus dzimšanas ierīkoja karstā ūdens baseinus. Šis romiešu kūrorts neapšaubāmi ir viens no romantiskākajiem Slovēnijas kūrortiem ar plašu labsajūtas un pirts piedāvājumu klāstu. 

Protams, apmeklējot Rimske Terme, nedrīkst palaist garām iespēju izbaudīt romiešu pirti. Mūsdienīgas naktsmītnes ir pieejamas arī pašā viesnīcā, kur atrodas baseini, kas lieliski piemēroti relaksējošai peldēšanai. 

Talaso Strunjan

Talaso Strunjan ir viens no retajiem termālajiem kūrortiem, ko var atrast Slovēnijas piekrastē. Viesnīcā ir medicīnas un labsajūtas centrs, no kura paveras panorāmas skats uz apkārtnes sāls baseiniem. Taču neapšaubāmi labākais viesnīcā ir tās iekštelpu baseins ar uzsildītu jūras ūdeni. 

Esot tur, nepalaidiet garām iespēju no viesnīcas ieplānot dienas ekskursiju uz Sečovlje sāls baseiniem. Tur jūs varat pavadīt veselu dienu relaksējošā spa, izmantojot tieši no sāls baseiniem iegūtās dūņas un sāli. 

Terme Čatež

Izklaide visai ģimenei sākas Terme Čatež, kas atrodas Slovēnijas dienvidaustrumu reģionā. Šis brīvdabas komplekss ir viens no lielākajiem valstī, kas piedāvā daudz aizraujošu aktivitāšu bērniem. Kūrortā ir daudz slinko slidkalniņu, pirātu sala un pat slinka upe. 

Labā ziņa ir tā, ka šis ir viens no Slovēnijas kūrortiem, kuru var apmeklēt arī ziemas mēnešos. Tas ir tāpēc, ka iekštelpu baseinu kompleksā ir baseins ar viļņiem, bērnu baseins un pat pirātu kuģis! Šis ir labākais risinājums ģimenēm, kas meklē lielisku izklaidi!

Ja vienmēr esat sapņojis par SPA atpūtu Slovēnijā, vispirms pārbaudiet, vai jūsu izvēlētā vieta ir pieejama. Avots: Thermana Laško

Terme Lendava

Terme Lendava atrodas nelielā pilsētiņā valsts tālākajos austrumos. Šīs kūrortviesnīcas ūdens ir bagāts ar parafīnu un īpaši izteikti zaļas krāsas. Kūrorts piedāvā arī labsajūtas un veselības pakalpojumu programmu, kā arī piecus enerģijas punktus. Jūs varat arī izvēlēties apmesties viņu 3 zvaigžņu viesnīcā, mērcēties veselīgajā siltajā ūdenī un vienkārši pavadīt patīkamu laiku termālo ūdeņu parkā. 

Terme Maribor

Ja vēlaties pavadīt laiku termālajā spa, lai izklaidētos Slovēnijas ceļojuma laikā, Terme Maribor ir labākā vieta, kur doties. Atrodoties Mariborā, jūs varat izvēlēties nakšņot kādā no četrzvaigžņu viesnīcām, kurās visās ir labsajūtas un termālais centrs. 

Terme Olimia

Terme Olimia ir Slovēnijas kūrorts, ko var atrast nelielā pilsētiņā Podčetrtekā. Šis kūrorts ir labi pazīstams ģimeņu vidū, jo šeit atrodas āra ūdens atrakciju parks Aqualuna, kurā ir vairāki ūdens slidkalniņi. Spa piedāvā lielisku labsajūtas programmu un pirts pieredzi. Īpaša daļa ir paredzēta arī apmeklētājiem, kas vecāki par 15 gadiem. Jūs varat arī izvēlēties no dažādām naktsmītņu iespējām, tostarp kempingiem un četrzvaigžņu viesnīcām. 

YouTube video

Terme Ptuj

Ptujā, Slovēnijas vecākajā pilsētā, viesiem ir tik daudz ko piedāvāt, un viena no tām ir Ptujas Termas. Spa ir grezns labsajūtas centrs, kas piedāvā unikālu labsajūtas pieredzi pēc seno romiešu parauga. Naktsmītnes šeit varat apmesties kempingā koka vīna mucās vai nakšņot apartamentos vai četrzvaigžņu viesnīcās. Arī bērni var jautri pavadīt laiku āra ūdens atrakciju parkā. 

Thermana Laško

Slovēnijas labāko SPA centru sarakstu, kas nodrošina pilnīgu labsajūtu un relaksāciju, noslēdz Thermana Laško – mūsdienīgs spa, kas ir ideāli piemērots atpūtai un relaksācijai. Laško ir neliels ciemats, kurā atrodas dažas no populārākajām alus darītavām valstī. Alus Wellness ir labākais veids, kā izbaudīt termālās aktivitātes, baudot alu. Lai gūtu vislabāko pieredzi, varat arī izvēlēties no dažādām spa pakalpojumu paketēm un naktsmītnēm. 

Vai esat gatavs sevi palutināt Slovēnijas spa?

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Kā izvēlēties labāko e-pasta hostinga pakalpojumu 
Next post Populārākie zāles sēklu veidi