Labākā pieredze un skaistākie apskates punkti Sanktpēterburgā

Sanktpēterburga, Krievija

Sanktpēterburga ir pirmā vieta, ko vēlas apskatīt tūristi, kuri meklē unikālas iespējas un interesantus apskates punktus. Ir daudz lietas, ko var veikt un apskatīt šajā pilsētā, kas jūs spēs izklaidēt un aizņems vairākas nedēļas vai mēnešus. 

Ļoti izplatīts izaicinājums starp ceļotājiem ir mēģināt izprast vai viņiem ir pietiekami daudz laika, lai izdarītu visu līdz pēdējam. Tas nav pārsteidzoši, ka Sanktpēterburga ir viena no lielākajām Eiropas pilsētām. Tās vēsturiskais centrs vien ir jau vairākus kvadrātkilometrus liels, un dažas no tā apskates vietām atrodas attālās priekšpilsētās.

Sanktpēterburga, Krievija
Sanktpēterburga, Krievija

Lai pārliecinātos, ka jūs izbaudāt savu laiku Sanktpēterburgā, zemāk ir uzskaitītas top apskates vietas, kuras jums nevajadzētu palaist garām, ja jūs kādreiz nezināt kur doties un vienkārši klīstat apkārt pa pilsētu:

Brauciet ar laivu, lai izpētītu pilsētas kanālus un upes 

Ja jums gadās atrasties Sanktpēterburgā no maija līdz oktobrim, jūs varat braukt ar laivu, lai izpētītu apkārtni. Labos laika apstākļos apmeklētāji parasti dodas tuvumā ūdenim.

Video: Sanktpēterburgas ceļvedis – upes un kanāli

Patiesībā, neatkarīgi no tā cik ilgi jūs paliksiet šajā pilsētā vasaras sezonā, jums noteikti maršrutā ir jāiekļauj vismaz viens brauciens ar laivu pa pilsētas centra kanāliem un upēm.  

Neatkarīgi no izvēlētā maršruta, laivu brauciens ir viens no fantastiskākajiem veidiem, kā izbaudīt gleznaino pilsētu no pavisam cita skatupunkta. 

Pētera un Pāvila cietoksnis 

Pētera un Pāvila cietoksnis ir vieta, kurā šī pilsēta sākās. Ievērojama lieta par cietoksni ir tā, ka tā, iespējams, nav redzējusi militāru darbību, tomēr tā spēja pildīt dažādas funkcijas, kas aptver trīs gadsimtus. Tā kalpoja kā apbedījumu vieta gandrīz visām Romanovu imperatorēm un imperatoriem, kā arī kļuva par bēdīgi slavenu politisko cietumu un pat kļuva par vietu lieliem eksperimentiem padomju raķešu tehnoloģijas attīstībā.

Pētera un Pāvila cietoksnis , Sanktpēterburga
Atmosfēras skats uz Pētera un Pāvila cietoksni Sanktpēterburgā, Krievijā

Visi cietokšņu vēstures aspekti tiek parādīti dažādās izstādēs vairākās ēkās, un dažādās kolekcijās un muzejos, kas ir apvienoti ar satriecošo Svēto Pēterburgas un Pāvila katedrāles varenību, un jums noteikti ir jāapmeklē šis cietoksnis. 

Marijas teātris 

Marijas teātris tiek slavēta kā pilsētas kultūras iestāde un tā ir guvusi labumu pēdējos gados no radošajām un finanšu problēmām Maskavas Lielajā teātrī, kļūstot par mūsdienu Krievijas top atzītāko muzikālo teātri. 

Video: nakts krievu baletā | Mariinsky teātris, Sanktpēterburga

Pazīstams tā strikti uzturēto tradīciju veikšanā un tiek atpazīts pēc viņu stingrās disciplīnas baletā, un pat ir svētīti ar Valērija Gergieva klātbūtni kopā ar dažiem no pieprasītākajiem un aizraujošākajiem diriģentiem mūsdienu klasiskajā mūzikā, kā arī pazīstami ar starptautiskās  operas un baleta zvaigznēm, tostarp Anna Netrebko, Diana Vishneva, un Uļana Lopatkina. Marijas teātris ir vieta, kur būt, ja jūs meklējat viskvalitatīvāko orķestra mūziku, baletu un operu. 

Ermitāža (Ziemas pils)

Ermitāža ir vispopulārākā tūristu piesaistes vieta Sanktpēterburgā, jo tā ir vispārēji slavena kā viena no lielākajām senlietu un mākslas glabātuvēm visā pasaulē. Tas ir vārds, ko varat izdzirdēt jebkur pilsētā, kā arī tas ir galvenais iemesls kāpēc tūristi vēlas doties uz šo pilsētu. 

Ermitāža Sanktpēterburgā, Krievijā
Ermitāža Sanktpēterburgā, Krievijā

Tagad ir vairākas vietas, kas veido Ermitāžas muzeju, bet daudziem apmeklētājiem tā ir Ziemas pils galvenā kolekcija, kas ir būtisks papildinājums jebkuram ceļojuma maršrutam, atrodoties pilsētā. Tā ir vieta, kur jūs varat atrast gadsimtiem ilgu tēlotājmākslu no Eiropas, kā arī plašu izvēli ar romiešu un grieķu senlietām, kā arī bagātīgu klāstu ar 19. gs un 18. gs Krievijas imperatora ģimeņu pieņemšanas telpām. 

Sanktpēterburga is tikpat slavena ar tā parkiem un imperatora pilīm priekšpilsētās, kā ar pilīm un muzejiem, kas atrodas pilsētas centrā. Pēterhofa pieder pie otrā varianta, jo tā ir vieta, ko ir grūti palaist garām, it īpaši vasaras mēnešos, kad skaistas strūklakas parkā ir pilnā darbošanās kārtībā. 

Pēterhofa

Pagāja vairāk nekā 10 gadi un vairāki neveiksmīgi mēģinājumi, pirms Pēteris Lielais atklāja pareizo vietu savai vasarnīcai. Daļēji ņemot iedvesmu no Versaļas, bet lielākā daļa īpašību atspoguļo Pētera unikālās intereses un gaume, parks tika vēlāk paplašināts pēc ķeizarienes Elizabetes, Pētera meita, tādējādi ievērojami pārspējot sava franču prekursora varenību un apjomu. 

Sanktpēterburga - Pēterhofa
Pēterhofas pils Sanktpēterburgā

Īzaka katedrāle un kolonāde

Īzaka katedrāles lielais zelta kupols dominē pilsētas vēsturiskā centra mazstāvu panorāmā. Tas ir franču arhitekta Augusta Montferanda (Auguste de Montferrand) dzīves darbs, kā arī tā ir lielākā un iespaidīgākā pilsētas reliģiskā ēka. 

Īzaka katedrāle un kolonāde, Sanktpēterburga
Īzaka katedrāle un kolonāde

Pabeigts 1858. gadā, pagāja vairāk nekā 40 gadi, lai tiktu izdekorēta un uzcelta Īzaka katedrāle. Kolonādes un fasādes, kas ir Eiropas impērijas stilā, tiek padarītas unikālākas, izmantojot sarkano karēlijas granītu, un pareizticīgo tradīcijās ietekmēja katoļu, kā arī tās padara satriecošu ar tā ekstravaganci izvēlētajos materiālos. 

 Carskojo Selo (Puškina)

Carskojo Selo ir mājvieta divām milzīgām 18. gadsimta pilīm, ar skaisti labiekārtotu parku, kas var lepoties ar plašu pieminekļu klāstu. Tas kalpo kā apliecinājums Romanovas imperatora ģimenes milzīgajai bagātībai un greznībai.

Video: Sanktpēterburgas pils – Carskoe Selo – Puškina pilsēta – Krievija

Bartolomeo Rastrelli rokoko Katrīnas pils ir Ziemas pils māsa, kas atrodas pilsētas centrā. Šis ir vispopulārākais apskates objekts, jo tur atrodas dzintara istaba, kādu nevar apskatīt gandrīz nekur. Tomēr ir vēl daudz citu interesantu vietu, kuras jūs varat apskatīt, kuras ir radījuši vairāki Sanktpēterburgas arhitekti 18. gs. laikā un 19. gs. sākumā. 

Nākamreiz, kad jūs plānojat savu ceļojumu uz Eiropu, pārliecinieties, ka jūs apdomājat iespēju doties uz Sanktpēterburgu, lai apskatītu tā skaistos apskates punktus ar savām acīm! 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Moringa lapu pulverī ir aptuveni 30% šķiedrvielu Previous post Moringa un kā tas palīdz uzlabot jūsu veselību