Parastais paklājs pret gumijas auto paklāju

Gumijas auto paklājiem

Tas var būt nedaudz mulsinoši izvēlēties starp paklāju un gumijas auto paklājiem. Daudzi cilvēki bieži jūt tūlītēju vajadzību vai vēlmi pēc viena vai otra paklāja. Vienīgais, ko viņi zina, ir tas, ka viņi vēlas aizsargāt sava transportlīdzekļa interjeru. Tātad, kā jums vajadzētu izvēlēties starp šiem diviem paklājiem?

Par gumijas paklājiem

Gumijas automašīnu paliktņi jeb auto paklāji ir viegli tīrāmi un var piedāvāt visaugstāko aizsardzības līmeni, atdodot jūsu naudas vērtību. Šie paklāji ir izgatavoti, lai izturētu netīru un skarbu klimatu. Tas nozīmē, ka, ja jūs dzīvojat vietā, kur daudz līst lietus vai snieg sniegs, kā arī bieži braucat pa grumbuļainām vai netīrām vietām, jūsu izvēle ir acīmredzama. 

Gumijas auto paklājiem

Gumijas paklāji ir arī viegli tīrāmi. Dažreiz, viss, kas ir nepieciešams, ir ātra tīrīšana ar šļūteni un jūs varat atkal izbaudīt tīru automašīnas grīdu. 

Kādas ir gumijas paklāju negatīvās puses? Daudzi gumijas paklāji ir izveidoti tikai trijās krāsās – dzeltenbrūnā, pelēkā vai melnā krāsā. Lai gan šīs krāsas var atbilst gandrīz visām automašīnām, ja jums patīk cita krāsa, nevis melna, jūsu gumijas paklāja krāsa var saskanēt ar jūsu transportlīdzekļa interjēra krāsu, bet ne pilnībā. Labā ziņa ir tā, ka ar gumijas paklājiem tuva krāsu atbilstība var izskatīties lieliski kopā ar jūsu transportlīdzeklī esošajiem paklājiem. 

Par auto paklājiem pēc pasūtījuma 

Auto paklāji pēc pasūtījuma ir labākā alternatīva rūpnīcas paklājiem. Tas ir tāpēc, ka pēcpārdošanas paklāji bieži vien sniedz labāku pārklājumu un aizsardzību par daudz zemāku cenu nekā paklāji, kas pieejami tuvumā esošajā veikalā. Ja jūs parasti neievedat automašīnā netīrumus un grubuļus, bet vēlaties, lai jūsu auto būtu  atbilstošs grīdas segums, parastais auto paklājs ir ideāla izvēle jums. 

Šie paklāji ir pieejami daudzās krāsās, tāpēc varat izvēlēties krāsu, kas ir tuvu jūsu transportlīdzekļa interjeram. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir populārs risinājums starp vairākiem luksusa un izstāžu transportlīdzekļiem. 

Ir pieejami dažādi paklāju stili dažādos cenu diapazonos, piemēram, luksusa plīša versija, Berberu paklāji un nelīdzenu paklāju izvēle. 

Auto paklājos var izšūt automašīnas logo vai personalizēt ar savu vārdu vai iniciāļiem. Lielākai personalizācijai, varat arī savienot vairākas krāsas kopā. Tas padara paklājus populārus luksusa un izstāžu automašīnās, īpaši Charger, Corvette un daudziem citiem transportlīdzekļiem, tostarp Saab, Porsche, Dodge, Chrysler, GMC, Chevy un daudzi citi. 

Kurš ir labāks?

Gumijas paklāji ir vislabāk piemēroti jums, ja sekojošās situācijas ir piemērojamas jums:

  • Jūs transportējat netīru kravu katru dienu. 
  • Jūs dzīvojat apgabalā ar tieksmi uz slapjdraņķiem, sniegu, lietu vai ir daudz smiltis. 
  • Jūsu mājdzīvniekiem patīk ienest auto salonā netīrumus. 
  • Jūsu pasažieri vienmēr valkā netīras kurpes. 
  • Jūs bieži izlejat savu kafiju. 

No otras puses, parastie auto paklāji ir lieliski šādās situācijās:

  • Jūsu automašīnas interjers nav bieži netīrs. 
  • Jūs vienkārši vēlaties nomainīt esošos paklājus. 
  • Jūs vēlaties, lai paklājs saskānētu ar jūsu auto interjera krāsu. 
  • Jums ir luksusa vai izrādes transportlīdzeklis. 
  • Jums patīk personalizēts automašīnas paklājs. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: