Izvairieties no šiem sliktajiem ieradumiem, lai atbrīvotos no grumbām

Atbrīvoties no grumbām

Grumbas ir gandrīz vai sinonīms vārdam novecošana. Lai gan tas ir saprotams, ka kļūstot vecākam, jums būs grumbas, patiesība ir tāda, ka daļa no cīņas pret grumbām nav saistīta ar vecumu. Jūsu skaistuma paradumi un rutīna ietekmē grumbu veidošanos. Ja vēlaties efektīvi atbrīvoties no grumbām, pārliecinieties, ka jūs atbrīvojaties no sliktiem ieradumiem, kurus jūs varētu darīt neapzināti.

Pieturoties pie nepareiza uztura

Ja jūsu mērķis ir iegūt jauneklīgu izskatu un veselīgu ādu, tad jums ir jāņem vērā teiciens ”tu esi tas, ko tu ēd”. Lietojot pārtiku ar augstu cukura līmeni un glikēmisko saturu, ne tikai jūs pieņemsieties svarā, bet tas arī padarīs jūs vecākus izskata ziņā.

Atbrīvoties no grumbām

Glikācija ir kaitīgs process, kur cukura molekulas savienojas ar olbaltumvielām ādā, kas ādu padaru neglītu un stīvu. Sejas kontūras un elastība zūd, kā arī parādās sejas smalkās līnijas un sejas pietūkums. 

Rafinēts cukurs, kā arī citi vienkāršu ogļhidrātu veidi var izraisīt iekaisumu, kas izraisa insulīna līmeņa paaugstināšanos. Iekaisums veido fermentus, kas var noārdīt elastīnu un kolagēnus, kas izraisa grumbas un nokarenu ādu. 

Smēķēšana

Konstatēts, ka smēķētāji ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc parādās grumbas uz jūsu sejas un tāpēc rodas nepieciešamība atrast risinājumu, kā atbrīvoties no tām. Ja vēlaties atbrīvoties no grumbām, vislabāk ir atmest smēķēšanu.

NYX Matēta lūpu krāsa-krēms

Nepalaidiet garām arī NYX kosmētikas zīmola rakstu ar nosaukumu “6 vispirktākie NYX Make Up produkti“.

Alkoholisko dzērienu dzeršana

Alkohols ir hepatotoksīna veids, kas nozīmē, ka tas var izraisīt problēmas ar aknām. Tas ir toksisks šūnām, kas rada ķermeņa detoksikāciju. Visu veidu alkohols var dehidrēt ādu. Tas padarīs ādu vecāku un piepampušu nākamā rītā. Pēc kāda laika, āda zaudēs savu elastību un grumbas sāks veidoties mitruma trūkuma dēļ.

YouTube video

Turklāt alkoholam ir negatīva ietekme uz A vitamīna līmeni jūsu ķermenī, kas ir nepieciešams antioksidants ādai un ķermenim. Tam ir arī būtiska loma jaunu šūnu veidošanā. A vitamīns ir svarīgs arī kolagēna ražošanā. Ja jums ir zems kolagēna daudzums, jūs zaudēsiet ādas elastību. Jums nav jāuztraucas par to, kā atbrīvoties no grumbām, ja jūsu āda ir pietiekami elastīga un ir pietiekams daudzums kolagēna, kas padara jūsu ādu jaunu, stingru un elastīgu. 

Kosmētikas nenoņemšana 

Gulēšana ar kosmētiku uz sejas, nozīmē to, ka jūs iegūsiet grumbas ātrāk nekā vēlaties. Vides piesārņojums un kosmētika, kas atrodas uz jūsu sejas visu dienu, var iesūkties jūsu porās un sākt sadalīt elastīnu un kolagēnu. Tas paātrina novecošanās procesu, kas var atstāt jūs ar grumbām un smalkām sejas līnijām. Vienmēr attīriet ādu un mitriniet to pirms došanās gulēt. 

Košļājamā gumija

Košļājamā gumija var radīt sava veida grumbu, kas bieži redzama apakšējā mutes daļā. Tas var izraisīt arī citas mutes struktūras problēmas. Šo ieradumu ir viegli atmest, it īpaši, ja nopietni vēlies atbrīvoties no grumbām.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Gumijas auto paklājiem Previous post Parastais paklājs pret gumijas auto paklāju
NYX Matēta lūpu krāsa-krēms Next post 6 vispirktākie NYX Make Up produkti