Viss par atgūšanas siksnu un vilkšanas virvi

Vilkšanas virvi

Ir ļoti svarīgi zināt galvenās atšķirības starp glābšanas siksnu un vilkšanas siksnu. Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka iegādājaties rīku, kas ir piemērots konkrētajam darbam. 

Kā liecina to nosaukumi, vilkšanas siksnas ir īpaši paredzētas vilkšanai, un tās nekādā gadījumā nedrīkst izmantot izcelšanai. Vilkšanas siksnas piestiprina pie vilkšanas āķiem un D-veida gredzeniem vai važas, lai vilktu citu transportlīdzekli.

Vilkšanas virvi
Vilkšanas virve ir paredzētas cita transportlīdzekļa vilkšanai vai sava transportlīdzekļa glābšanai

Galvenais iemesls, kādēļ nekad nevajadzētu izmantot vilkšanas siksnas, ir tas, ka šīs siksnas neizstiepjas. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka tās atvienosies vai pārtrūks, kā rezultātā savienotais āķis var aizlidot. Atsevišķos gadījumos tas var būt diezgan bīstami, un, vēl ļaunāk, tas var pat izraisīt nāves gadījumus. 

Atjaunošanas siksniņas atšķiras ar to, ka to materiāli ir elastīgi un ļauj tiem izstiepties. Šīs atkopšanas siksnas būs viegli atpazīt, jo abos to galos ir cilpas, kas piestiprinātas pie rāmja vai atkopšanas punktiem, kuri parasti ir uz kravas automašīnu buferiem vai zem kravas automašīnām. 

Tomēr svarīgāka ir reģenerācijas siksnu stiepšanās īpašība, jo šīs siksnas sākotnēji stiepjas līdz maksimumam, pirms automašīna tiek vilkta, jo tā mēģina atgriezties sākotnējā stāvoklī. Vēl svarīgāk ir tas, ka šīm siksnām nav piestiprinātas metāla detaļas vai āķi, un tas padara tās drošas, ja tās nejauši atvienojas. 

Vienkārši runājot, vislabāk ir izmantot glābšanas siksnas, lai izvilktu iestrēgušu transportlīdzekli. Savukārt, lai vilktu brīvi braucošu automašīnu, jāizmanto vilkšanas virve

Lietas, kas jāņem vērā, iepērkoties par atgūšanas siksnām vai vilkšanas virvēm

Kā minēts iepriekš, elastība ir vissvarīgākais faktors, kas jums būtu jāņem vērā, iegādājoties atveseļošanās siksnu (https://www.silux.de/). Jums būs svarīgi, lai reģenerācijas siksna varētu izstiepties, nesalūstot. Taču neatkarīgi no tā, vai iegādājaties reģenerācijas siksnu vai vilkšanas siksnu, jums ir jānodrošina, lai tās platums un garums atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām. 

YouTube video

Pēc tam, kad esat sašaurinājis savu izvēli pēc siksnas izmēra, jums vajadzētu pievērst uzmanību uzņēmuma reklamētajam reitingam. Lielākoties tā ir pārrāvuma izturības spēja, nevis tas, ko tā spēj vilkt. Jums jāzina arī siksnas transportlīdzekļa kategorija, kas norāda, ko tā var vilkt. 

Ja pērkat vilkšanas siksnu, jums jāpārliecinās, ka āķi abos galos ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāla. Jūs nevēlaties, lai jūsu āķis salūztu vai salūztu tieši tad, kad mēģināt vilkt automašīnu.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Kā audzēt sēnes mājās
Bites Next post Ko pārbaudīt bišu monitoringa laikā