Ātri un vienkārši padomi, kā tīrīt automašīnu grīdas paklājus

Automašīnu grīdas paklājus

Kā tīrīt automašīnu grīdas paklājus

Pirmais solis paklāju grīdas paklāju tīrīšanā ir to izņemšana no automašīnas iekšpuses. Izņemiet to ārā un nolieciet to uz plakanas virsmas. 

Izmantojiet speciālo automašīnu grīdas paklājus sūcēju, lai atbrīvotos no putekļiem un netīrumiem. Pārliecinaties, ka nesteidzaties pabeigt šo procesu, jo tomēr vēlaties pārliecināties, ka paklājs ir tīrs no putekļiem pirms jūs attīrat to ar karstu ūdeni. Jums vajadzētu arī attīrīt paklāja otru pusi ar putekļu sūcēju.

Automašīnu grīdas paklājus
Automašīnu grīdas paklājus

Kad esat pārliecināts, ka paklājs ir tīrs, uzlejiet uz paklāja mazliet etiķa vai tīrīšanas līdzekli. Patiesībā, ir pietiekami, ja attīrat paklāju tikai ar vienkāršu balto etiķi. Jums nav jāuztraucas par smaržu pēc tam, kad esat paklāju izžāvējis saulē, etiķa spēcīgā smaka pazudīs. 

Atcerieties, ka jums nav jāmērcē paklājs. Vienkārši apsmidziniet ar aerosolu. Pēc tīrīšanas šķīduma vai etiķa izsmidzināšanas uz paklāja, jūs varat izmantot suku, lai noņemtu atlikušos traipus un sāli. Izvairieties tīrīt paklāju pārāk stipri, jo varat sabojāt materiālu. Šo soli var atkārtot divas reizes, lai nodrošinātu labāk iztīrītu paklāju. 

Noskalojiet etiķi un pārpalikuma putekļus no paklāja pēc paklāja izsukāšanas. Pievienojiet augsta spiediena uzgali jūsu šļūtenei, ja jums tāda ir, lai attīrītu paklāju no putekļiem. Neaizmirstiet izskalot katru paklāja daļu, ieskaitot aizmugurējo daļu. 

Visbeidzot, ļaujiet paklājam karāties gaisā un atstājiet to nožūt zem saules. Jūs to varat arī pakārt ar knaģiem.

Jumta bagāžas novietne

Nepalaidiet garām arī rakstu parccc jumta bagāžas novietne.

Kā tīrīt automašīnu grīdas paklājus, kas izgatavoti no gumijas

Kaut arī gumijas paklāji (vairāk par Withcar) ir izgatavoti no pilnīgi atšķirīgiem materiāliem nekā auduma paklāji, to tīrīšanai ir tādi paši soļi jāizpilda. Tomēr ir viena atšķirība. Tā vietā, lai izmantotu etiķi vai tīrīšanas līdzekli, jums ir jāizmanto arī trauku mazgāšanas šķidrums vai veļas pulveris un jāsajauc šīs vielas ar vienāda daudzuma ūdeni.

Video: Kā ātri un viegli notīrīt gumijas paklājus

Izņemiet gumijas paklāju no automašīnas, pēc tam izmantojiet šļūteni, lai noskalotu putekļus un netīrtumus. Būtu ideāli, ka jūs vispirms izskalotu paklāju, lai jūsu suka nenonāktu tiešā saskarē ar putekļiem un netīrumiem. 

Iemērciet suku ūdens un ziepju kombinācijā un sāciet berzt paklāju. Ar gumijas materiāla paklājiem, vislabāk būtu izberzēt paklāju mazliet spēcīgāk, lai pārliecinātos, ka visi traipi ir iztīrīti. Lietojiet suku, lai attīrītu katru paklāja centimetru. Neaizmirstiet attīrīt arī otru paklāja pusi. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: