Kā izvēlēties labāko e-pasta hostinga pakalpojumu 

E-pasts jau sen ir kļuvis par galveno saziņas līdzekli kopš interneta rašanās. Mūsdienās, neraugoties uz visām pārmaiņām un tehnoloģiju attīstību, e-pasts joprojām ir visprofesionālākā saziņas metode. Tāpēc vislabākā e-pasta hostinga pakalpojuma atrašana joprojām ir svarīgs partneris visu veidu uzņēmumiem. 

Ticiet vai nē, daudzi cilvēki joprojām ikdienā izmanto e-pastu. Tas tikai pierāda, ka neatkarīgi no nozares vai nišas, kurā darbojas jūsu uzņēmums, e-pasts joprojām būs viens no galvenajiem sadarbības un saziņas rīkiem. 

Tomēr, ņemot vērā visus dažādos e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējus, kurus šobrīd var atrast tirgū, kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko? Lai gan daži no mūsdienu e-pasta hostinga pakalpojumiem nodrošina tikai visvienkāršākās funkcijas, var atrast arī tādus, kas piedāvā papildu rīkus, tostarp kalendārus un koplietojamos kontaktus jūsu uzņēmumam. 

E-pasts jau sen ir kļuvis par galveno saziņas līdzekli kopš interneta rašanās.

Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu visas būtiskākās funkcijas, kas jums jāmeklē trešās puses e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējam:

Darba gatavības laiks un pieejamība 

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk jūsu uzņēmums nevar atļauties dīkstāvi. Atcerieties, ka jūsu klienti, klienti un pat darbinieki sagaida un vēlas, lai viss vienmēr būtu gatavs darbam. 

Pētījumi liecina, ka aptuveni 80 % uzņēmumu katru stundu var zaudēt līdz pat 20 000 ASV dolāru par katru dīkstāvi. Lieki piebilst, ka šādas dīkstāves var būtiski negatīvi ietekmēt jūsu uzņēmumu, un to jūs nekad nevarat atļauties. 

Ņemot vērā e-pasta nozīmi jūsu biznesā, ir tikai loģiski, ka izvēlaties pareizo e-pasta resursdatoru, kas var sniegt jums pārliecību, ka jūs varēsiet izmantot 100% darbības laiku, cik vien iespējams. Izvēlieties tādu e-pasta hostinga pakalpojumu, kas jums vienmēr būs pieejams un nodrošinās ievērojamu darbspējas laiku. 

Labā ziņa ir tā, ka tas var arī palīdzēt ietaupīt naudu, kas citādi tiktu zaudēta katru reizi, kad rodas dīkstāve. Tā vietā, lai mēģinātu samazināt izdevumus, pārliecinieties, ka izvēlaties kvalitāti pirms visa pārējā. 

Lai gan daži no mūsdienu e-pasta hostinga pakalpojumiem nodrošina tikai visvienkāršākās funkcijas, var atrast arī tādus, kas piedāvā papildu rīkus

Elastība

Izvēlētajam e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējam ir jānodrošina arī saderība un elastība, kas nepieciešama ar visām jūsu ierīcēm. Tam ir arī jānodrošina vienmērīga sinhronizācija ar mobilajām un tīmekļa lietotnēm. Nav svarīgi, cik mazs vai liels ir jūsu uzņēmums, jo tūlītēja piekļuve jūsu e-pastam, sarakstiem, uzdevumiem, kalendāriem un koplietojamiem kontaktiem ir priekšrocība, ko nekad nevar uzskatīt par pašsaprotamu. 

Taču, tā kā vairākiem mazajiem uzņēmumiem ne vienmēr ir nepieciešamas visas funkcijas, ko var piedāvāt e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējs, tiem arī ir jādod iespēja izvēlēties, kas viņu uzņēmumam ir un kas nav nepieciešams. Ne visi e-pasta pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt šādu elastības līmeni. Šā iemesla dēļ ir jāpievērš liela uzmanība katrai atsevišķai funkcijai un tās pēc iespējas sīkāk jāizvērtē. 

Drošība

Iespējams, viena no svarīgākajām funkcijām, kas jums ir jāmeklē e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējam, ir drošība un drošums. 

Ja e-pasta hostinga pakalpojuma prioritāte ir drošība, varat būt pārliecināts, ka e-pasta dati un saturs būs drošībā un aizsargāti no visa veida iespējamiem uzbrukumiem. 

Izvēlētajam pakalpojumam ir jānodrošina arī vairāki papildu rīki, tostarp pretvīrusu un surogātpasta filtrēšana, kā arī citas funkcijas, kas var palīdzēt novērst datu zudumu. 

Pārliecinieties, ka hostinga pakalpojumu sniedzējs ievēro arī īpašus noteikumus un noteikumus ar sertifikātiem, kas var uzlabot jūsu drošības līmeni. Izvēloties pakalpojumu sniedzēju, kas atbilst visiem standartiem, jūs varat būt droši, ka tā pakalpojumi ir atļauti nozarēs, kurās jūs strādājat. 

Šajā konkrētajā kategorijā ietilpst arī dublējums. Ja e-pasta hostinga pakalpojums nodrošina regulāru dublējumu veidošanu, jums būs vieglāk atgūt savus datus, ja negaidīti notiks uzbrukums. 

Šī unikālā funkcija ir pieejama, izmantojot e-pasta hostinga pakalpojumus ar starptautiski dublētiem serveriem, kā arī profesionāļu komandu, kas nodarbojas ar šo jautājumu. Pārliecinieties, ka izvēlaties tikai tādu e-pasta hostinga pakalpojumu, kas nodrošina šo iespēju tādiem klientiem kā jūs. 

Uzglabāšana

Visbiežāk e-pasta vēstules netiek izmantotas tikai saziņas nolūkos. Tajā pašā laikā tā kalpo arī kā sadarbības un glabāšanas vieta. Labākais risinājums ir e-pasta mitināšanas pakalpojums, kas nodrošina daudz vietas glabāšanai.

Vidēji katram lietotājam ir pieejami 2 GB atmiņas vietas. Izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir jādod jums iespēja svarīgus e-pastus ievietot un saglabāt arhīvā, lai tie nebūtu pārblīvēti un netīri. Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu pastkastītē būs tikai jūsu aktuālās sarunas. Tikmēr visi svarīgie e-pasti tiks glabāti arhīva lodziņā. 

Ņemot vērā e-pasta nozīmi jūsu biznesā, ir tikai loģiski, ka izvēlaties pareizo e-pasta resursdatoru.

Meklējiet tādu hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj visus svarīgākos datus glabāt vienuviet, kā arī piedāvā iespēju automātiski pārvietot vecos ziņojumus uz arhīvu. Šiem arhivētajiem e-pastiem no hostinga pakalpojumu sniedzēja regulāri jāsagatavo rezerves kopijas, lai tie būtu drošībā un novērstu jebkādu datu zudumu. 

Vienkāršība un atbalsts

Visbeidzot, uzticamam un uzticamam e-pasta hostinga pakalpojumam jānodrošina arī iespēja pilnībā kontrolēt visus e-pasta iestatījumus. Tam jābūt arī vienkārši lietojamam un jānodrošina atbalsts ikreiz, kad tas jums nepieciešams. 

Pārliecinieties, ka e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt arī diennakts atbalstu, ar kuru varat viegli sazināties, izmantojot zvanu, tērzēšanu un e-pastu. Tā ir obligāta funkcija gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem. 

YouTube video

Katru reizi, kad meklējat e-pasta hostinga pakalpojumu, atcerieties, ka vairumā gadījumu jums patiesībā nav nepieciešami visi zvani un svilpes. Bieži vien pietiek tikai ar dažiem svarīgākajiem elementiem. Pārliecinieties, ka arī jūs izvēlaties kvalitāti, nevis kvantitāti. 

Ņemiet vērā, ka ir daudz pieejamu variantu, tāpēc izvēlieties saprātīgi. Un, tiklīdz atradīsiet mitinātāju, kas sniedz pilnīgu atbalstu un vienkāršu e-pasta pakalpojumu, nepalaidiet garām iespēju to uzreiz izmantot. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Kas notiek, ja degvielas sūknis nedarbojas pareizi?
Next post Izbaudiet pilnīgu labsajūtu Slovēnijas kūrortos