Kad grims ir ētisks un pieejams

NYX kosmētiku izveidoja dienvidkorejiešu imigrants Toni Ko

Jau no nosaukuma jūs sapratīsiet, ka runa ir par skaistumu, un, kad runa ir par ētisku atbildību un pieņemamu cenu, parasti viens izslēdz otru. Turpretī pat Itālijā ir sācis depopulēties zīmols, kas apvieno abus aspektus: NYX kosmētika.

NYX Cosmetics, uzņēmums

NYX kosmētiku izveidoja dienvidkorejiešu imigrants Toni Ko: 1999. gadā 13 gadu vecumā viņš ieradās Ņujorkā, bet 25 gadu vecumā pārcēlās uz Losandželosu, kur dzīvoja kopā ar vecākiem un jau agrā vecumā nodibināja savu uzņēmumu. Grieķu nakts dievietes vārdā NYX kosmētika ir nosaucusi nosaukumu, kas skan eleganti, noslēpumaini un aizraujoši. NYX kosmētikas neticamie panākumi īsā laikā nozīmēja, ka 201. gadā to iegādājās L’Oreal.

NYX kosmētika meikaps
NYX kosmētika meikaps

Šī uzņēmuma panākumu gūšana un sasniegtais punkts ir apbrīnas vērts. NYX sāka kā zīmols, kas bija paredzēts skaistumkopšanas profesionāļiem, kuru vidū tas bija īpaši slavens ar saviem ilgnoturīgajiem produktiem. Plašāku sabiedrības daļu pāris gadus vēlāk uzreiz iekaroja slavenie jumbo acu un lūpu zīmuļi: tie bija obligāti iegādājami un maksāja tikai 1,99 ASV dolārus par gabalu. 

Liels NYX kosmētikas nopelns bija tas, ka tā to paveica pati, pat pētniecības un izstrādes jomā. Tomēr mārketinga puse nav pārspēta: zemas cenas un mērķtiecīgas kampaņas, kurās iesaistīti slaveni vlogeri, nozīmēja, ka, neraugoties uz ekonomisko krīzi, 2014. gadā nopelnīja vairāk nekā 500 miljonus ASV dolāru. 

NYX Cosmetics sāka savu darbību kā uzņēmums, kas ražo lielformāta zīmuļus, bet tagad piedāvā simtiem visaugstāk novērtēto produktu visā pasaulē, sākot no lūpu kosmētikas līdz roku kopšanas līdzekļiem. Nozīmīgākā priekšrocība, ko varam izlasīt dažādās vietnē atstātajās tiešsaistes atsauksmēs, neapšaubāmi ir kvalitātes un cenas attiecība. Visbiežāk mēs lasām, ka šie ir profesionāli produkti, kas tiek pārdoti par universālveikalu cenām. Tā ir taisnība.

NYX kosmētika un tās cenas

Plašajā klāstā, kas paredzēts Eiropas tirgum, redzam, ka visdārgākais produkts ir palete ar vairāk nekā 50 krāsām, kas nepārsniedz 70 eiro. Citi pazīstami kosmētikas zīmoli par to pašu summu ļauj iegādāties acu vai lūpu komplektu komplektus, kuros nav vairāk par trim vienībām. Patiešām ievērojama atšķirība.

NYX kosmētika - Pulvera konturēšanas palete
Pulvera konturēšanas palete NYX kosmētika

Lielākā daļa produktu nepārsniedz 10 €, un gan tiešsaistē, gan specializētajos mazumtirgotājos bieži vien ir izdevīgi piedāvājumi iegādāties vairākus produktus uzreiz. Protams, tā kā kvalitāte ir augsta, mēs nevaram salīdzināt šo PinkPanda kosmētiku ar farmaceitisko kosmētiku. Tomēr mēs zinām, ka panesamības pārbaude pret sastāvu mums neizmaksātu vairāk par 10 €.

Kādi ir NYX Cosmetics produkti?

NYX kosmētika ir paredzēta lūpām: lūpu spīdums, laineris un lūpu krāsa, kas pieejama zīmuļa vai šķidruma formā.

Sejas kopšanai: ir sārtumi, bronzeri, maskējošie krēmi, pamatnes, konturēšanas paletes, praimeri un fiksatori. Korektoram un bāzei ir divpadsmit dažādas krāsas, pa vienai katram ādas tonim.

Attiecībā uz acīm: skropstu tuša, acu laineris, acu ēnas (gan šķidras, gan zīmuļi), uzacu zīmuļi, uzacu želeja, uzacu pūderis un mākslīgās skropstas.

NYX kosmētikas pārdotākie produkti ir šķidrās lūpu krāsas, acu ēnu paletes un šķidrais izgaismojums konturēšanai. Lielākā daļa no šiem bestselleriem ir daudzās jautrās krāsās un toņos. Atšķirībā no citām kosmētikas līnijām NYX vairumam savu produktu ir arī versijas ar spīdumiem, kas piešķir papildu mirdzumu.

NYX Cosmetics: bez cietsirdības

Tas varētu šķist spēcīgs apgalvojums bez plašiem pētījumiem, taču attiecīgo pētījumu veica PETA, kas ar lepnumu paziņoja, ka NYX Cosmetics ir bez cietsirdības.

Runājot par vegāniskiem produktiem, ātra Google meklēšana parādīja, ka simtiem NYX produktu ir vegāni. NYX kosmētikas kosmētikas grima otas un sūkļi ir pilnībā augu izcelsmes. Lai gan tas parādījās dažos mērķtiecīgos meklējumos, tā nav viena no lietām, kam šis uzņēmums pievērš vislielāko uzmanību. Tas ļoti rūpīgi uzsver ētiskumu un ilgtspēju, kā arī atbildību pret darbiniekiem. Tomēr visiem produktiem ir atbildīgi pievienots sastāvdaļu saraksts, lai ikviens, kas vēlas iedziļināties sastāvā.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Previous post Jūs meklējat dārza mēbeles?