Moringa un kā tas palīdz uzlabot jūsu veselību

Moringa lapu pulverī ir aptuveni 30% šķiedrvielu

Lielākajai daļai no veselīgajiem ēdieniem, ko jūs izmantojat uzturā, ir tikai viena barības viela, kura izceļas. No burkāniem jūs saņemat vitamīnu A, citrusaugļiem ir C vitamīns, bet riekstiem ir vitamīns E. Moringa lapas izceļas kā ”superfood”, jo tiek konstatēts, ka viena tase šo sasmalcināto lapu ir lielisks kalcija, dzelzs, riboflavīna, B6 vitamīna un C vitamīna avots ar ievērojamu daudzumu magnija, E vitamīna, A vitamīna un kālija. Patiesībā augu lapām ir augstāka C vitamīna koncentrācija salīdzinājumā ar apelsīniem. Tas nozīmē, ka moringa varētu palīdzēt uzlabot redzi, ādas mirdzumu, kaulu veselību un imunitāti.

Tas ir labs augu izcelsmes olbaltumvielu avots 

Nav svarīgi, vai vēlaties samazināt gaļas patēriņu, vai arī jūs esat veģetārietis, jo ne vienmēr ir tik viegli meklēt ērtu augu bāzes olbaltumvielām pilnu produktu. Lai gan jūs vienmēr varat lietot uzturā tempes un lēcas, ir reizes, kad jūs alkstat pēc ātri pagatavota ēdiena, ko varat pievienot savām zupām vai uzkaisīt virsū jūsu bļodiņā esošajam ēdienam. Tāpēc moringa šādos gadījumos var būt noderīga. 

Uztura bagātinātājs moringa
Uztura bagātinātājs moringa

Pulveri, kas izgatavoti no sasmalcinātām moringa lapām, ir bagāti ar olbaltumvielām katrā ēdamkarotē, un viena ēdamkarote satur 3 gramus olbaltumvielu. Tie ir arī labāki par pākšaugiem, pateicoties neaizvietojamām aminoskābēm, kas nepieciešamas garastāvokļa regulēšanai, enerģijas ražošanai un muskuļu atjaunošanai. 

Tas palīdz risināt hormonālo nelīdzsvarotību 

Menopauzes var izjaukt sievietes hormonu procesu, radot sliktu pašizjūtu. Un moringa (vairāk informācijas vietnē https://vegamega.it/) var palīdzēt ar šīm problēmām.

YouTube video
Video: daudzie ieguvumi no Moringa koka

Amaranta un moringa lapu pulvera kombinācija ne tikai samazinās oksidatīvo stresu, bet arī var uzlabot hemoglobīna līmeni un glikozes līmeni asinīs, tādējādi nostabilizējot hormonus. Šis augs uzlabo vairogdziedzeru izturību, kas palīdz nostabilizēt hormonus, kas saistīti ar gremošanas sistēmas stiprināšanu, labāku miegu un enerģiju.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Automašīnu grīdas paklājus Previous post Ātri un vienkārši padomi, kā tīrīt automašīnu grīdas paklājus
Sanktpēterburga, Krievija Next post Labākā pieredze un skaistākie apskates punkti Sanktpēterburgā