6 vispirktākie NYX Make Up produkti

NYX Matēta lūpu krāsa-krēms

Ja jūs esat liels kosmētikas cienītājs, tad, protams, pavadīsiet lielu savu laika daļu apskatot plauktus ar kosmētiku un būsiet ieinteresēts jaunajos pievedumos. Kā arī jūs pērkat un pārbaudāt vai šie produkti ir derīgi jums vai nē. No daudzajām iespējām, kas ir pieejamas mūsdienās, NYX make up produkti turpina iekarot kosmētikas entuziastu sirdis. 

NYX ir viens no labākajiem un populārākajiem kosmētikas zīmoliem, kas vienmēr seko līdzi skaistuma un kosmētikas trendiem. Tas pat ir kļuvis par numur viens zīmolu visiem kosmētikas lietotājiem, kā arī tiem cilvēkiem, kuriem ir mazs budžets, bet vēlas izskatīties skaisti visu laiku.

Zemāk varat apskatīt dažus no NYX populārākajiem produktiem, kas jāatrodas katra skaistumkopšanas maciņa komplektā:

NYX Matēta lūpu krāsa-krēms

Šī lūpu krāsa-krēms ir kosmētikas lietotāju favorīts no šī zīmola, kas piedāvā interesantu krēmveida krāsu uzplaukumu, kas pārtop krāšņā matēta izskata rezultātā.

NYX Make up
NYX kosmētikas produkti Soft Matte Lip Cream

Šī produkta smarža ir saldena un sastāvs ir pārsteidzoši krēmveidīgs, viegls un izturīgs. Lai šo NYX makeup produktu precīzāk uzklātu, izmantojiet lūpu kontūrzīmuli pirms paša produkta izmantošanas. Šai lūpu krāsai-krēmam ir 38 toņi. 

NYX Jumbo acu zīmulis

Tas ir krēmveidīgs  acu kontūrzīmulis, kas slīd viegli, bez pūlēm un neizbalē. Tas ir pieejams skaistos 16 varavīksnes krāsās intensīvos toņos. Izveidoti no pūdera maisījuma un minerālu eļļas, kas ļauj viegli un vienmērīgi uzklāt to uz jūsu acīm.

YouTube video
Video: NYX Jumbo acu zīmulis Swatches 24 krāsas

Zīmuli var izmantot vairākiem mērķiem. Jūs varat to izmantot, lai izceltu krāsu uz jūsu plakstiņa ar zīmuļa palīdzību, kā arī varat to izmantot kā bāzi, lai radītu dramatiski spilgtu acu skatu. 

NYX HD Studio Photogenic korektors

Ja vēlaties NYX make up produktu, kas sniegs jums atpakaļ jūsu naudas vērtību tad, šī zīmola korektors var efektīvi aizsegt jūsu tumšos lokus zem acīm, pigmentāciju un citus trūkumus, nepadarot to acīm redzamu. 

Tas ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai, pateicoties tā formulai, kas ļaus jums iegūt nevainojamu un dabisku izskatu, kas var ilgt visu dienu. Šim korektoram ir 23 toņi. 

Lasīt arī nākamo rakstu: Espadrilles – vienkārša, bet eleganta mode

Espadrilles ir pilnīgi viendabīgas, un tikai pēdējos gados mēs esam sākuši redzēt tikai sieviešu klēpju variantus. Zole un papēdis ir izgatavoti no virvei līdzīga materiāla, ko sauc par džutu- izturīga augu šķiedra.

NYX Total Control Drop Foundation

Šis tonālais krēms sniegs jums iespēj radīt perfektu sejas klājumu un radīs eksperta veiktu izskatu. Tam ir šķidra formula, kas piedāvā pilnīgu sejas pārklājumu, radot maigi matētas krāsas rezultātu. Ja jūsu āda ir sausa vai kombinēta veida, šie pilieni var palīdzēt jums mitrināt sausos plankumus un tajā pašā laikā kontrolēt eļļas ražošanu taukainās sejas daļās. NYX make-up produktam ir 30 toņi, lai jūs spētu atrast sev perfekto toni. 

NYX Butter Gloss

Lūpu spīduma cienītāji var priecāties, jo šis lūpu spīdums var kļūt par šī zīmola jūsu iecienītāko produktu. Tai ir zīdaini gluda un maiga formula, kas veido vidēju vai bagātīgu lūpu pārklājumu, kas burtiski kūst uz jūsu lūpām un atstāj tās mīkstas un elastīgas. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

Atbrīvoties no grumbām Previous post Izvairieties no šiem sliktajiem ieradumiem, lai atbrīvotos no grumbām
Automašīnu grīdas paklājus Next post Ātri un vienkārši padomi, kā tīrīt automašīnu grīdas paklājus