Apmeklējiet Bled, Slovēnijā un gatavojieties būt pārsteigti ar tā skaistumu

Bled - Bledas ezers

Bled ir Slovēnijas pilsēta, kas atrodas Džulianas alpu pakājē un atrodas pie populārā ezera Bled. Uz klints ar skatu uz ezeru ir vienpadsmitā gadsimta Bled pils, kurā atrodas kapela, muzejs un tipogrāfija. 

Kad apmeklēsiet Bled, ir daudzas lietas, kas jūs tur pārsteigs un dažas no tām iekļāvām šeit:

Piepildiet savus sapņus, apciemojot Bled

Ar pletnām, tradicionālās koka laivas, tiek apmeklētāji vesti uz saliņu, kas ir atrodama ezera vidū. Šādas laivas vada pletenāri – stāvošie airētāji. Pēc ierašanās, apmeklētājiem būs jākāpj deviņdesmit deviņi pakāpieni, kas izveidoti no akmens, lai sasniegtu baznīcu.

Bled
Bledas pils

Šajā salā jūs varat klausīties baznīcas zvanu un pats to ieskandināt. Saskaņā ar leģendu, tas piepildīs visas jūsu vēlēšanās. Kad jūs atgriezīsieties ezera krastā, jūs varat apskatīt visu salu no pils vai pastaigājoties pa zirgu pārvadāšanas takām, kas iet apkārt visam skaistajam ezeram.

Uzziniet apbrīnojamā Bled zvana stāstu

Izgatavots sešpadsmitā gadsimta sākumā, baznīcas zvans pāvesta dāvināts. Stāsts būtībā ir tāds, ka pāvests deva to baznīcai pēc tam, kad tās sākotnējais zvans tika nosūtīts uz salu ar atraitni, kā piemiņu viņas mirušajam vīram un vētras laikā tas nogrima ezerā. Tāpēc Bled ir pāris leģendāri baznīcas zvani. Katru gadu leģenda par nogrimušo zvanu ir uzmanības centrā, it īpaši Ziemassvētku pasākumos.

Pieredze un viedokļi par Bled pili

Ezera skaistais skats, tā apkārtnes virsotnes un salu var apskatīt no pils, ko var atrast pie ezera uz klints. Tā skaistuma dēļ tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām kāzu vietām visā Eiropā, un tā arī kļuva par nozīmīgu valsts protokolu un diplomātisko sanāksmju vietu. Izņemot gleznaino arhitektūru, šī pils ir arī mājvieta muzeja kolekcijai, pils tipogrāfijai, pils pagrabam, restorānam un pils smēdei. Vasaras mēnešos apmeklētāji var satikties ar pils kungu vai izbaudīt ikgadējo loka šaušanas turnīru.

Karstie avoti ap ezeru

Tā neskartās dabas un kalnu klimata dēļ, Bled ezers tika uzskatīts par veselības kūrortu. Ezerā ir dažādas peldvietas. Tam nav lielas dabiskās ūdens plūsmas ezerā. Daži avoti apgādā ar ūdeni. Papildus tam, ezera ziemeļaustrumu daļā ir karstie avoti un tagad tie piegādā Bled viesnīcu peldbaseiniem ūdeni.

Vintgar Gorge dabīgais skaistums

Netālu no ezera ir aiza, kas piesaista apmeklētājus kopš 19. gadsimta, tā ārkārtējā skaistuma dēļ. Galeriju un koka tiltu apskate vedīs jūs lejā pa aizas malu starp kaskādēm, baseiniem un ūdenskritumiem. Viena arka, akmens, kā arī bijušā dzelzceļa tilts torņi virs aizas. Vintgar Gorge arī dalās ar to pašu ar citiem. Tās pašas aizas ap Slovēniju pārsteigs jūs, tā izcilo floru dēļ.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts